Мова сайту: UA RU
автопан автосервіс борщагівка
автосервіс автопан м. київ, проспект академіка корольова 11/1

Відео/ТБ

ТБ в автомобілі для багатьох є предметом розкоші. Але в даний час такі пристрої стали зустрічатися набагато частіше. Особливо власники, які мають дітей, по-справжньому оцінять технологічні новинки.

Цифрове телебачення - це ідеальна якість картинки і стійкість до перешкод. Цифровий тюнер підключається як до штатного монітора, так і додатково встановлених. Можлива організація управління через тачскрин штатного монітора без будь-яких додаткових пультів. Як додаткова безкоштовна опція при встановленні цифрового телевізійного тюнера виводиться HDMI кабель за допомогою якого можна переглядати відео з будь-якого носія (флешки, жорсткого диска) також через штатний монітор.

Автомобільні телевізори представлені на авторинку сьогодні у широкому асортименті. Вони мають незаперечну перевагу — доступну вартість, тому користуються популярністю у автовласників. Відсутність моніторів у автомобілі не є великою проблемою. Їх завжди можна встановити додатково. Монітори в підголівники, стелю, центральну консоль.

Працюємо по безготівковому розрахунку з ПДВ (безготівковий розрахунок з ПДВ, оплата послуг з ремонту авто з урахуванням ПДВ), СТО з ПДВ. Можлива будь-яка форма оплати!

видео тв для автомобиля