Мова сайту: UA RU
автопан автосервіс борщагівка
автосервіс автопан м. київ, проспект академіка корольова 11/1

Відеореєстратори

Відеореєстратор може допомогти як за ДТП, так і при виникненні конфлікту з представниками поліції. Залежно від того, скільки камер у вашому відеореєстраторі він може записувати на відео як ситуацію безпосередньо перед автомобілем, так і те, що відбувається в салоні.

Відеореєстратори для автомобіля відрізняються за декількома параметрами: форматом стиснення, типом носія інформації, кількістю відеовходів і входами для мікрофона. Також автомобільні реєстратори можуть мати різну роздільну здатність запису: від 640х480 до 2304x1296 і різною частотою кадрів за секунду. Крім цього вони відрізняються наявністю вбудованого монітора та кількістю відеовиходів на зовнішній екран, а також видами додаткових функцій, таких як підключення GPS, модуля GPRS, кількістю тривожних входів і виходів.

Сучасні відеореєстратори для автомобіля зберігають записану інформацію на флеш пам'ять і відрізняються насамперед простотою зчитування інформації на комп'ютер. Вони компактні за розмірами і нерідко працюють від акумулятора, а перенесення даних з такого відеореєстратора на комп'ютер - це посильне завдання для кожного школяра.

Працюємо по безготівковому розрахунку з ПДВ (безготівковий розрахунок з ПДВ, оплата послуг з ремонту авто з урахуванням ПДВ), СТО з ПДВ. Можлива будь-яка форма оплати!

видеорегистраторы